باربری تهران به شهرستان

  حمل بار به شهرستان با رعایت تمام اصول ایمنی را از ما بخواهید. با استفاده از انواع خودروها از وانت گرفته تا خاور و اتوبار سنگین و جدیدترین تجهیزات شما را در هرکجای ایران و تمام نقاط کشور پشتیبانی می کنیم.  جابجایی از یک شهر به شهر دیگر بنا بر تغییر شغل یا شرایط شخصی در میان افراد رواج دارد. به دلیل حمل اثاثیه ، ما جهت باربری از تهران به سایر شهرستان ها ما آماده پشتیبانی شما هستیم. از تهران به هر شهرستانی در ایران که مایل باشید هر نوع بار با هر حجمی را با در اختیار داشتن چندین دستگاه اتوبار مجهز انجام می دهیم. اگر به دنبال حمل بار از تهران به شهرستان توسط یک شرکت معتبر و دارای مجوز رسمی هستید ، اگر تمایل دارید که جابجایی بین شهری بار با بهترین اتوبار ها مانند کامیون و نیسان وانت با ارزان ترین قیمت انجام شود ، با سریع بار تماس بگیرید. تمامی امور مربوط به اثاث کشی ، از بزرگترین اسباب و لوازم تا انواع خرده بار را با تضمین امنیت و سلامت بار از کرج و تهران به تمام شهرستان های ایران و کلیه نقاط کشور حمل خواهیم کرد. در شهرهای حومه تهران مثل شهریار ، کرج و ... مسافت معمولا در حدود 50 کیلومتر می باشد و زمان حمل بار کمتر از یک ساعت است. اما در شهرستان های دور تر بیشتر خواهد شد و طبعتا باید دقت بیشتر ، نیروی کار حرفه ای تر و تخفیف بیشتری به مشتریان خود ارائه دهیم. 

خدمات ویژه حمل بار به شهرستان

همانطور که گفتیم حمل بار به شهرستان به دلیل مسافت طولانی تر نسبت به باربری درون شهری ، مستلزم رعایت اصول و قواعدی ویژه است. از بسته بندی گرفته تا تحویل نهایی در مکان مقصد ، دقت و تخصص بالایی را می طلبد. به همین دلیل ما بهترین کارگران ، رانندگان و خدمات را به عزیزانی که قصد جابجایی از تهران به سایر شهرهای ایران را دارند ارائه می دهیم. ابتدا و پیش از هر اقدامی ، اثاثیه کاملا بسته بندی می شوند  تا از هرگونه خسارت احتمالی یا شکستگی جلوگیری شود. بعد زیاد مسافت میان دو شهر ، بسته بندی با وسایل ویژه که بتوانند فضای خالی میان جعبه و بار را پر کنند و مانع حرکت اضافی اشیا درون جعبه شوند و نوار چسب های محکم و ضخیم برای حفاظت از بیرون جعبه را ضروری می کند. در ادامه هنگام جابجایی کارگر مربوطه با مهارت بالا این کار را انجام می دهد. نکته مهم قراردادن بار درون کابین خودرو است که باید براساس اندازه اثاثیه کاملا منظم و مرتب در کنار هم چیده شوند و سپس فضاهای خالی با محافظ پر شود تا در مسافت طولانی باربری از تهران به سایر شهرستان ها مشکلی پیش نیاید. در زمان تحویل نیز تمام استانداردهای جابجایی و حمل بار رعایت خواهد شد.

تضمین امنیت اثاثیه در حین ارسال

در جابجایی های بین شهری که مسافت زیاد است، دغدغه کارفرما حفظ امنیت اموال و اثاث منزل ایشان میباشد. وظیفه ما چیست؟ ما موظفیم برای حمل بار به شهرستان خدماتی را ارائه دهیم که هیچ گونه آسیبی به اثاثیه شما نرسد. سریع بار دارای مجوزهای قانونی است و زیر نظر اتحادیه فعالیت دارد و قراردادی که بین ما و مشتری بسته میشود، جز قابل استنادترین مدارک محسوب میگردد. ما در قرارداد تضمین میدهیم که امنیت اسباب کشی با ماست. مجوز برای سرویس های بین شهری بسیار مهم است، چون شما نمیتوانید نشناخته و ندانسته اموال خود را به اتوباری که مجوز هم ندارد بسپارید. ممکن است اموال شما را به سرقت ببرند. اما سریع بار کاملا ایمن و مورد اطمینان است. امروزه اعتماد به افراد در جامعه کاهش یافته و به حق هم صحیح است. زیرا بسیاری از سو استفاده گران همواره در کمین نشسته اند تا با کوچکترین اشتباهی سر مردم کلاه بگذارند. متاسفیم که بگوییم که در صنعتی که ما نیز در آن فعالیت داریم، این کلاهبرداری ها در اسباب کشی و حمل بار به شهرستان بسیار دیده میشود. اگرچه ما جز قدیمی ترین اتوبار های تهران هستیم، اما باید اذعان داشت که از گذشته تا به حال چنین سوء استفاده هایی بوده و خود مشتری باید دقت زیادی در انتخاب شرکت داشته باشد. هیچگاه فریب هزینه های بسیار پایین را نخورید و حتما اثاث خود را به یک اتوبار رسمی بسپارید.

هزینه حمل بار از تهران به شهرستان

هزینه هایی که توسط سریع بار تعیین می شود به علت اینکه ما دارای مجوز رسمی هستیم و زیر نظر اتحادیه و کاملا قانونی فعالیت می کنیم ، طبق نرخ های مصوب و رسمی کشور است. با این حال چون باربری از تهران به شهرستان هزینه های بالاتری دارد ، 20درصد از کل هزینه را برای رضایت مشتریان تخفیف می دهیم. درکل هزینه ارسال بار و اثاثیه از تهران به شهرستان به مسافت بستگی دارد و هرچقدر کیلومترهای بیشتری طی شود ، قیمت نیز افزایش خواهد یافت. اما پیش از شروع ، تمام موارد از جمله هزینه همکاری در قراردادی که میان ما و شما بسته می شود درج خواهد شد تا خیال شما بابت هزینه کاملا راحت باشد. معمولا برای شهرهای نزدیک و حومه هر شهرستان ، حق الزحمه های درون شهری دریافت می شود ، البته طبق نرخ مصوب اتحادیه خدمات خود را ارائه می کنیم که همانطور که میدانید سریع بار یکی از اتوبار هایی است که به تخفیف بالا به مشتریان خود شهرت دارد.

حفظ سلامت بار در خدمات برون شهری

حفظ امنیت و سالم تحویل دادن بار اولویت اصلی ماست. هیچ چیز بهتر از رضایت مشتریان در هر کسب و کاری نیست. زمانی سرعت در کار و تخفیف در هزینه برای مشتری ارزشمند است که خدمات اصولی و باکیفیتی تحویل بگیرد و از نتیجه کار کاملا راضی باشد. خدای ناکرده یک شکستنی یا خسارت در اثاثیه می تواند بسیاری از افراد را سرخورده و ناراحت نماید ، پس ما موظفیم که با اجرای تخصصی باربری و زمان حمل بار از تهران به شهرستان ، ایمنی و سلامت اثاثیه و اسباب و وسایل را تامین و تضمین کنیم. همچنین جابجایی در مسافت طولانی امکان سو استفاده برخی از افراد را افزایش می دهد ، پس شرکت برای باربری بین شهری به دلیل مسافت بالا و تغییرات شرایط جوی به ویژه در فصول زمتان و پاییز ، هم چنین در نظر گرفتن سختی راه ، باید امنیت کامل و عدم ربوده شدن حتی یک سوزن از وسائل را تضمین و بیمه کند.

اتوبار سرپوشیده و کف موکت جهت حمل بار به شهرستان

بسیاری از اتوبار ها این مورد را رعایت نمی کنند و متاسفانه دیده شده که از خودروهایی فرسوده ، کثیف و بدون استانداردهای لازم جهت حمل اثاثیه و اسباب کشی بهره میبرند. اما اتوبار سریع بار علاوه بر در اختیار داشتن چندین خودرو مختص جابجایی های طولانی و در مسافت زیاد ، کف کابین خودرو را موکت کرده تا اسباب و وسائل حتی به گردو خاک نیز آلوده نشوند. سریع بار به عنوان یکی از اتوبارهای فعال در تهران ، همواره نگاهی تخصصی و حرفه ای به صنعت باربری داشته و با رعایت قوانین ملی و ارائه خدماتی با استانداردهای بین المللی در جهت رفاه و رضایت کارفرمایان خود کوشیده است. موکتی که در کف کابین کار شده، مانع از ورود رطوبت از کف می شود، همچنین ضربه گیر مناسبی برای جلوگیری از خط و خش به کف و بدنه اثاثیه است. مسقف بودن کابین باعث میشود که هر زمانی از سال و در هر فصلی بدون نگرانی از باد و باران و بارش برف، بتوانیم بار شما را به مقصد برسانیم.

حمل بار به شهرستان با صدور بیمه نامه

اگر شهرهای خومه تهران که مسافت نسبتا کمی دارند و به دلیل اتوبان های احداث شده جاده ها از امنیت کافی برخوردارند را کنار بگذاریم ، حمل بار به شهرستان های دورتر حتما باید علاوه بر ثبت قرارداد با صدور بیمه نامه برای اثاثیه انجام شود. هیچ فردی هرچقدر هم که ماهر و باتجربه باشد نمی تواند تضمین کنند که اتفاق غیرمترقبه ای در مسافت طولانی رخ نخواهد داد و حقیقتا بسیاری از شرایط و اتفاقات هرچقدر هم که برای آنها پیش بینی و تمهیدات لازم اتخاذ شود را نمی توان کنترل کرد ، به همین دلیل و برای امنیت صد در صدی بار باید بیمه ای نامه با همکاری شرکت باربری و شرکت معتبر بیمه صادر شود تا احیانا و در صورتی که اتفاق پیش بینی نشده ای رخ دهد به راحتی بتوان تامین خسارت مالی را انجام داد. در کنار تمامی این موارد ، تجربه شرکت ، پرسنل و راننده ، بهره گیری از تجهیزات و اتوبار جدید و بدون نقص ، بسته بندی صحیح و اصولی هرکدام از اثاثیه با جعبه و کارتن مخصوص ، همکاری با شرکتهایی که زیر نظر مراجع قانونی فعالیت می کنند ، باید مورد توجه مشتریان عزیز باشد. برخی از خدمات ما که باتوجه به مسافت مشخص دارای هزینه تعیین شده هستند:
  • اتوبار و باربری از کرج به تهران
  • حمل بار از تهران به شهریار
  • اتوبار تهران به پردیس و از پردیس به تهران

خدمات باربری شهرستان

آیا سریع بار خدمات باربری در شهرستان ها را نیز ارائه می دهد؟ کدام شهرستان ها شامل خدمات ما می شود؟ ارسال اتوبار و وانت بار به چه شهرهایی امکانپذیر است؟ در پاسخ به این سوالات باید توضیح دهیم که بله ، تمام شهرستان های ایران شامل خدمات ما می شوند و هم حمل بار از تهران به شهرستان و هم بصورت بالعکس امکانپذیر است. حتی در صورت نیاز مشتریان گرامی جابجایی میان دو شهرستان ( شهرهایی به غیر از پایتخت) نیز امکانپذیر است. ما با در اختیار داشتن کاملترین کادر اجرایی و اتوبارهای مجهز به تعداد زیاد، می توانیم هرگونه سرویس و جابجایی بار را پشتیبانی کنیم. پس برای ما تفاوتی ندارد که شما در کدام استان یا شهرستان ساکن هستید و یا قصد جابجایی به کدام شهر را دارید، ما بنا به نوع بار، حجم بار و مسافت بهترین خودرو را برای شما به همراه راننده و کارگر اعزام می کنیم. تنها تفاوتی که برای باربری شهرستان وجود دارد این است که هزینه کمی متغیر است و کاملا براساس مسافت محاسبه می شود. البته چون ما زیرنظر اتحادیه حمل و نقل فعالیت داریم ، طبق نرخ مصوب حق الزحمه حمل بار را به شما اعلام می کنیم و حتی 20درصد تخفیف زیر نرخ مصوب را در نظر می گیریم. در ادامه سعی می کنیم به برخی از سوالات متدوال مشتریان در رابطه با حمل بار به شهرستان پاسخ دهیم:

حمل خرده بار به شهرستان

یکی از سوالات متداول مرتبط با حمل بار به شهرستان که از ما پرسیده می شود این است که آیا حمل بین شهری خرده بار و وسائل کم نیز توسط سریع بار پشتیبانی می شود؟ در پاسخ باید گفت بله. تعهد ما به مشتریان خود هیچگونه محدودیتی ندارد و اولویت ما همواره رضایت مشتری بوده است. شما چه بخواهید کل اثاثیه یک منزل را به شهر دیگری منتقل کنید یا حتی فقط یک جعبه کوچک ، ما باکمال میل این کار را انجام خواهیم داد. حتی شهر مبدا و مقصد انتخابی شما نیز هیچ محدودیتی ندارد. تهران ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، کرج ،  زاهدان و هر شهر دیگری که مایل باشید ، هرگونه خرده بار را جابجا و با امنیت کامل تحویل خواهیم داد. ما متعهد به انجام وظایف خود به نحو احسن به شما عزیزان هستیم و حجم بار فقط در انتخاب خودرو و تعداد کارگر تاثیر دارد.

حمل بار بین شهری با کامیون و وانت

همانطور که اشاره کردیم ، جهت جابجایی های بین شهری هیچ محدودیتی برای شرکت سریع بار وجود ندارد ، به همین دلیل با ما تکمیل خودروهای شرکت ، از انواع کامیون و خاور تا وانت و نیسان وانت  را تدارک دیده ایم تا متناسب با نیازهای شما مناسب ترین خود را در اختیارتان قرار دهیم. برای بار کوچک وانت و اثاثیه بزرگ و تعداد زیاد می توانید کامیون را سفارش دهید. طبیعتا از نظر قیمت این دو انتخاب متفاوت هستند و البته می توانید از مشاوره و راهنمایی های مدیران شرکت برای انتخاب بهترین و به صرفه ترین گزینه استفاده نمایید. تمامی وانت و کامیون های ما برای امور باربری تجهیز شده اند و قبل و بعد از هر سرویس کاملا نظافت آنها انجام می شود. مخصوصا برای حمل بار به شهرستان که مسافت بیشتر و تغییرات احتمالی شرایط آب و هوایی نیاز به خودروهای مطمئن و ایمن تر را دو چندان می کند ، از وانت بار یا کامیون هایی استفاده می کنیم که جز بهترین خودروهای ما و دارای استانداردهای سطح بالا هستند.

آیا حمل بار از کرج به شهرستان را انجام می دهید؟

بله ، اگر شما در شهر کرج ساکن هستید و قصد حمل بار به شهرستان را دارید می توانید با تماس با شعبه غرب ما از خدمات بین شهری ما بهره مند شوید. همچنین با ثبت شماره همراه خود در سامانه تخفیف و از طریق رزرو اینترنتی وب سایت شرکت می توانید 20درصد تخفیف نیز دریافت نمایید. کرج به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران ، ساکنان فراوانی دارد که یکی از دلایل جمعیت نسبتا بالای این شهر همسایگی آن با پایتخت است، ساکنین این شهر به عنوان یکی از اصلی ترین مشتریان ما هستند که معمولا برای جابجایی و حمل بار به تهران و سایر شهرستان ها با شعب شرکت تماس می گیرند. اسباب کشی منزل و ادارات ، بسته بندی اثاثیه ، صدور بیمه نامه ، اعزام کارگران ماهر و بسیاری از خدمات مرتبط دیگر را با بهترین شرایط به مشتریان عزیز خود از شهر کرج ارائه می دهیم.

تضمین ارزان ترین قیمت

خیالتان کاملا راحت باشد ، ارزان ترین قیمت حمل بار به شهرستان را ما به شما پیشنهاد می دهیم. طبق آنچه در قرارداد ذکر می شود در پایان نیز با همان هزینه با شما تسویه می شود و حتی یک ریال اضافه دریافت نمی گردد. باتوجه به اینکه ما تحت نظر اتحادیه فعالیت می کنیم موظفیم که با نرخ مصوب و دولتی کار کنیم به همین دلایل در شرایط عادی با قیمت کم شما را پشتیبانی می کنیم و کلیه امور حمل بار به شهرستان را انجام می دهیم ، اما این تمام ماجرا نیست و ما روی تمامی پکیج ها 20 % تخفیف را تقدیم شما می کنیم تا اینگونه ارزان ترین قیمت را تضمین نماییم. ذکر چند نکته در این زمینه اهمیت زیادی دارد ، اول اینکه حتما برای حمل بار به شهرستان با یک شرکت معتبر و دارای مجوز رسمی همکاری کنید تا امنیت بار شما ضمانت شود ، ثانیا ، شرکت های دارای مجوز هرگز نمی توانند خارج از عرف از شما هزینه ای دریافت کنند و در صورت تخلف ، مراجع ذی صلاح با آنها برخورد خواهند کرد. سریع بار دارای مجوز رسمی با شماره ثبت 544770 می باشد و با ارزان ترین هزینه ، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. در ادامه تصویر جواز کسب ما و توضیحاتی در این زمینه ارائه شده است.

حمل بار به شهرستان توسط اتوبار مجوزدار

در فرآیند حمل بار به شهرستان به دلیل بعد مسافت بیشتر نسبت به جابجایی درون شهری ، احتمال اتفاقات پیش بینی نشده بیشتر است و شما دو گزینه پیش روی  دارید ، یا یک اتوبار دارای مجوز رسمی را انتخاب کنید و یا این کار را به افراد ناشناس که خارج از چارچوب یک شرکت معتبر فعالیت میکنند اعتماد کنید! مسلما گزینه دوم به هیچ وجه انتخاب مناسبی نیست. زیرا نه تنها این افراد هیچ مسئولیتی در مقابل امنیت و سلامت اثاثیه شما ندارند ، بلکه ممکن است موجب گم شدن یا حتی عامل سرقت اثاثیه شما باشند. اما شرکتهایی مثل سریع بار که دارای جواز کسب و شماره ثبت هستند ، نه فقط طبق قرارداد رسمی که با ما امضا میکنید ، موظف به تامین امنیت بار شما هستیم ، بلکه اخلاقا و به دلیل سابقه درخشان شرکت نیز خود را مقید به تعهد به شما میدانیم. شرکت سریع بار با بیش از 20 سال سابقه ، از قابل اعتمادترین و معتبرترین شرکتهای حمل بار به شهرستان است که با مجوز رسمی فعالیت میکند.  نباید هیچگاه اثاثیه و اموال خود را به اتوبارهایی که مجوزدار نیستند بسپارید. حتما قبل از اینکه از فرد یا شرکتی درخواست اتوبار برای جابجایی و حمل بار به شهرستان داشته باشید ،  از آنها بخواهید مجوز و جواز فعالیت خود را ارائه دهند و  با انعقاد یک قراداد رسمی با مهر شرکت و امضای مدیر شرکت ، خیال خود را آسوده کنید. شما میتوانید با مراجعه به شعب سریع بار حضورا قرارداد رسمی منعقد نمایید تا بار شما تضمین شده و بدون دغدغه به مقصد برسد. با افراد زیادی مواجه شدیم که به دلیل عدم آشنایی با اتوبارهای مجوزدار ،  اسباب کشی را به افراد غیرمتخصص و دارای سوء نیت سپرده اند و جز پشیمانی ، بی احترامی و هزینه های نامتعارف و  آسیب شدید به اثاثیه و سرقت بخشی از بار ، دستاوردی نداشته اند.

ناوگان خودرویی مجهز

بدون شک ما جر مجهزترین ناوگان های خودرویی حمل بار به شهرستان هستیم که از کوچکترین خودروهای باری تا بزرگترین آنها را در اختیار داریم. این قابلیت را ایجاد کرده ایم که با بهره گیری از خودروهای بزرگ و البته لوکس، اثاثیه یک منزل بزرگ را فقط با یک خودرو و در یک رفت و برگشت، جابجا کنیم. این مسئله هم از نظر زمانی و هم هزینه ای برای کارفرمایان ما مثبت خواهد بود. وانت معمولی، نیسان وانت، کامیونت، کامیون های بزرگ و خاور که قابلیت جابجایی مجموعه ای از وسائل سنگین مثل مبلمان، یخچال ساید، ماشین لباسشویی، میز ناهارخوری، سرویس خواب و بطور کل تمامی اجزا یک منزل مسکونی را دارند، در شعب ما پارک شده تا با تماس مشتریان بلافاصله به مبدا ارسال و پس از بارگیری، روانه مقصد شود. برخی از مشتریان در اولین تماس از ما سوال میکنند که مثلا شما وانت نیسان دارید؟ یا کامیون بزرگ دارید؟ جواب کاملا واضح است، بله. اصلا نگران نباشید، ما حتی این امکان را به مشتری میدهیم که از بین خودروها هرکدام را که علاقه مند بود انتخاب کند. اموال شما در مدت زمان اسبابکشی و حمل مانند اموال ماست و خود را متعهد میدانیم بهترین شرایط را فراهم کنیم در پس از تامین رضایت شما، در آینده و هر سرویس حمل بار چه ذر تهران ، چه مشهد، کرج ، اصفهان و یا شهرستان های دیگر نیز در کنار شما باشیم.
تماس فوری
6LeA8EMmAAAAAKSNKMmfIC5Ppb0OUjx7D1NI4FvM