اتوبار شهرک غرب (شهرک قدس)

خدمات باربری در محدوده شهرک غرب و خیابان های هرمزان ، ایران زمین ، گلستان ، باربری خیابان زرافشان ، سیمای ایران ، خوردین ، سیف پیروزان و دیگر مناطق و خیابان های شهرک غرب -  ارسال انواع اتوبار (شامل نیسان وانت کامیون و کامیونت) ، بیمه بار و پرسنل آموزش دیده با رعایت حقوق و حفظ احترام و شان مشتریان ، حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای بار و اسباب و وسائل منازل و ادارات.
خدمات باربری شهرک غرب که توسط سریع بار ارائه می شود ؛ با کمترین هزینه ، بهترین و جدیدترین خودروها ، رعایت پروتکل های بهداشتی ، توسط کارگر آموزش دیده ، با صدور بیمه نامه بار ، زیر نظر اتحادیه ، عدم خسارت به اثاثیه با بسته بندی اثاث منزل همراه خواهد بود.  

خدمات قابل ارائه توسط سریع بار در اتوبار شهرک غرب شامل بسته بندی با کارتن های چند لایه ، سلفون ، فوم ، نایلون حباب دار، استرچ رپ و ... کارتن مخصوص لوازم شکستنی و کارتن مخصوص البسه استفاده از 100 پتو برای صدمه نرسیدن به وسایل شما حین حمل و جابه جایی

حمل بار شما از کلیه مناطق تهران به سراسر کشور توسط سریع بار تهران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ها و شرایط بیمه نامه و بارنامه و ... با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. تلفن 24 ساعته در محدوده شهرک غرب شامل شهرک قدس : 22899608 با قیمت توافقی و شرایط عالی پشتوانه ما مشتریان قدیمی و 25 سال سابقه ما در این کار می باشد. سریع بار تهران ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار شهرک غرب در محدوده شهرک غرب و مناطق مرکزی تهران تماس با 88585001

ارائه خدمات اختصاصی و ویژه باربری و اتوبار در شهرک غرب

توسط ناوگان بزرگ سریع بار ارائه هنده خدمات باربری تهران بسته بندی حرفه ای و تضمینی با بالاترین کیفیت و لوازم روز بسته بندی (فوم، نایلون حباب دار مرغوب، سلفون، کارتن های 3 الی 5 لایه و همچنین برای اولین بار در ایران کارتن های 7 لایه با نشان حک شده سریع بار تهران) بسته بندی مبلمان، میز، تخت خواب، بسته بندی مخصوص لباس ، بسته بدی چنین آلات و لوازم شکستنی با بالاترین ضریب اطمینان چیدمان اصولی و صحیح در انواع ماشین برای حمل و نقل از قبیل وانت، نیسان، خاور، ایسوزو و تریلر. همه ی ماشین ها دارای کانتینر های سقف پوشیده و ایمن و 3 لایه عایق کاری شده توسط موکت پیچیدن در حدود 100 پتو دور لوازم برای جلوگیری از رسیدن کوچکترین ضربه یا صدمه به وسایل شما.

خدمات ما در شهرک غرب

  • ما به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوزه باربری ، ادعا داریم بهترین اتوبار تهران هستیم ، زیرا ویژگی های زیر را داریم:
  • حمل اثاثیه منزل، کالا، بار و کالای خانگی، تجاری و اداری از شعبه اتوبار شهرک غرب به سراسر تهران و ایران.
  • کارگران ماهر و با تجربه و خوش اخلاق
  • رانندگان ماهر و ماشین های مدل بالا در کنار مدیریت قوی با سابقه 25 سال
  • حمل و نقل بار شما در شهرک غرب یا هر نقطه ی دیگر تهران به سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفی خدمات با شرکت باربری سریع بار تهران
  • همه چیز را به ما بسپارید و کمال آرامش را در حین باربری تجربه کنید.
  • پاسخگویی هفت روز هفته و 24 ساعته حتی در ایام تعطیل تماس با تلفن دفتر شعبه شهرک غرب: 88585001
  • بازدید و مشاوره رایگان در محل شما بهترین نوع خدمات با قیمت مناسب و توافقی
  • برای ارتباط با ما جهت رزرو نوبت یا مشاوره می توانید با شماره های اتوبار شهرک غرب یا بخش رزرو آنلاین سایت استفاده کنید.

مجوز رسمی باربری شهرک غرب

سریع بار با شماره ثبت 544770 دارای محوز رسمی باربری شهرک غرب می باشد و این به معنی نظارت کامل مراجع ذی صلاح بر عملکرد این شرکت و پرسنل آن می باشد. با وجود داشتن مجوز رسمی ، نه تنها کلیه خدمات به بهترین نحو به مشتری ارائه می شود ، بلکه طبق نرخ مصوب اتحادیه کمتری هزینه از کارفرما دریافت میگردد. همکاری با اتوبار با مجوز رسمی این مزیت را دارد که اثاثیه شما خسارت نمی بینند ، گم و گور نمی شوند ، کارگران فقط روی انجام وظایف تخصصی خود تمرکز دارند و مهم تر اینکه احترام مشتری به بهترین نحوه حفظ می شود.  همچنین می توانید جهت سفارش اتوبار و باربری سعادت آباد از طریق صفحه اختصاصی این محله اقدام نمایید.
تماس فوری
6LeA8EMmAAAAAKSNKMmfIC5Ppb0OUjx7D1NI4FvM