شعبه لویزان

با کمترین هزینه تمامی امور مربوط به باربری لویزان را از ما بخواهید. ساکنین لویزان و مناطق اطراف می توانند با تماس با شماره تلفن 22899608 ، درخواست ارسال اتوبار و اعزام کارگر جهت بسته بندی بار و اثاث منزل و شرکت، جابجایی بار ، ارسال کالا و محصول ، باربری از لویزان به سایر مناطق و بالعکس را به ما اعلام نمایند. مجموعه سریع بار با سابقه فعالیت طولانی در این صنعت، تاکنون با افراد و سازمان های گوناگونی همکاری داشته است. مجوز رسمی ما در سامانه ثبت شرکت ها مختص حمل و نقل زمینی می باشد و آماده خدمت رسانی با کمترین قیمت با در نظر گرفتن تخفیف ( حتی زیر قیمت مصوب اتحادیه) به ساکنین و اهالی لویزان هستیم. در اختیار داشتن چندین خودرو ، آموزش پرسنل و کارگر ، نظارت کامل اتحادیه و مراجع رسمی بر عملکرد ما ، رعایت احترام کامل مشتریان ، عدم دریافت هزینه های مازاد بر قرارداد ، تامین امنیت کامل و عدم خسارت به اثاثیه و بار ویژگی خدمات سریع بار است. به همین دلیل در میان مشتریان سابق معتبر و خوش نام هستیم.

خدمات باربری در لویزان

خدمات ما در شعبه باربری لویزان که یکی از شعب مجهز و فعال ما در منطقه شرق و شمال شرق تهران می باشد کاملا تضمینی و با تعهد کامل توسط مدیریت و پرسنل و کارگران مجموعه سریع بار، ارائه می شود. معمولا خدمات ارائه شده باتوجه به نوع بار و کارفرما متفاوت است. اگر شرکتها و ادارات و سازمان ها طرق قرارداد ما باشند ، معمولا برای جابجایی کالا یا لوازم اداری روبرو هستیم و درصورتی که اشخاص حقیقی نیاز به باربری در لویزان داشته باشند ، غالبا با اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل سروکار خواهیم داشت. در هر حالت ، خدماتی متناسب با کارفرما، بار و فاصله مبدا و مقصد ارائه می کنیم و بنا به خواست شما کلیه خدمات بسته بندی، دسته بندی ، جابجایی بین طبقات، قراردادن و چیدمان اصولی در خودرو را با دقت بسیار بالا در سریعترین زمان ممکن پشتیبانی خواهیم کرد.

بسته بندی بار

بار شما چه اثاثیه منزل باشد یا محصولات یک کارخانه تولیدی و یا لوازم و وسائل اداری و صنعتی ، ما آن را به بهترین نحو بسته بندی می کنیم. بسته بندی حرفه ای بار مزایای زیادی دارد که می توان به تسهیل در حمل و جلوگیری از خسارت و آسیب دیدگی اشاره کرد. هنگامی که بسته بندی با شیوه صحیح انجام شد و وسائل و اشیا مورد نظر در کارتن و در میان ضربه گیر قرار داده شد بوسیله چسب ضخیم در چند دور کاملا محکم و تثبیت می شود تا مانع از هرگونه حرکت و احیانا شکستگی شود.

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه در لویزان

بیشتر کارفرمایان ما افراد و ساکنین مناطق مسکونی لویزان هستند. به همین دلیل بیشترین درخواست را در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در لویزان داریم. این محله علاوه منازل شخصی چندین مجتمع و شهرک دولتی و نظامی دارد که افراد زیادی در آنها سکونت دارند. به خصوص در فصول اوج جابجایی منازل ، سفارشات در زمینه اثاث کشی به بیشترین حد می رسد. در این میان حفظ امنیت بار و جلوگیری از سرقت یا گم شدن اثاثیه بسیار مهم است و حتما علاقه مند هستید با شرکتی همکاری کنید که کاملا معتبر و زیر نظر مراجع قانونی فعالیت می کند. ما سریع بار را به شما پیشنهاد می دهیم.

ارسال سریع اتوبار (وانت، نیسان و کامیون)

گاها برای جابجایی یک وانت کوچک نیاز شما را برطرف می کند و در برخی مواقع نیاز به خودروهای بزرگتر یا بیشتری خواهید داشت. ما انواع خودرو ، نیسان ، کامیون ، کامیونت و وانتبار را در اختیار داریم که در تمام ساعات شبانه روز توانایی خدمترسانی به شما را دارند. نکته مهمتر اینکه تمام اتوبار های ما نهایتا تا 20 دقیقه پس از تماس شما یا ثبت سفارش در سایت در محل حاضر خواهند بود و خیلی سریع امر جابجایی و انتقال بار را انجام می دهند.

هزینه باربری در محدوده لویزان

هزینه باربری در لویزان باتوجه به فاصله مقصد ، تعداد اتوبار درخواستی و تعداد نفراتی که برای جابجایی بار نیاز دارید تعیین می شود. البته نکته مثبتی که شرک ما دارد این است که ثبت رسمی شده و موظف است طبق تعرفه و هزینه های مصوب دولتی فعالیت کند و جالبتر اینجاست که ما علاوه بر این 20درصد نیز به مشتریانی که شماره موبایل خود را در سامانه وب سایت ما ثبت کنند ، تخفیف می دهیم. برای دریافت این تخفیف به صفحه اصلی مراجعه کنید.

باربری از لویزان به سایر مناطق تهران

لویزان یکی از شرقی ترین مناطق تهران محسوب می شود که فاصله مکانی زیادی با مرکز و سایر مناطق غرب ، جنوب و شمال غربی دارد. ارسال بار از لویزان به سایر محله های تهران ، حومه و شهرستان های دور نزدیک برای ما هیچ محدودیتی ندارد. همچنین اگر قصد ارسال بار و باربری به لویزان را دارید سایر شعب ما در چهار نقطه تهران آماده دریافت سفارش شما هستند. مثلا اگر در غرب سکونت دارید و قصد حمل بار به لویزان را دارید می توانید با شعبه ما در پونک تماس بگیرید تا اتوبار و پرسنل حاضر در آن شعبه بلافاصله به محل شما اعزام شوند.

اتوبار های مخصوص حمل بار در لویزان

یکی از مواردی که کمتر توسط افراد یا شرکت ها به آن توجه می شود، خودروهای مخصوص حمل بار و طراحی شده برای اسباب کشی است. اتوبار ویژه باربری در لویزان به گونه ای طراحی شده اند که بار بدون کوچکترین تکانی به مقصد برسد و از تجهیزات کافی برای تثبیت و چیدمان در کابین حمل بار برخوردار هستند. برخی از شرکتها چنین امکانی را ندارند و از خودرو هایی که برای امور دیگری ساخته شده اند استفاده می کنند که می تواند آسیب جدی به ظروف شکستنی و وسائل سنگین مثل لباسشویی یا یخچال وارد نماید. هرگز خود را درگیر دردسرهای اسباب کشی و جابجایی نکنید و این کار به متخصصین باربری در لویزان بسپارید. ما ادعا داریم که در این صنعت جز بهترین ها هستیم زیرا کاملا حرفه ای فعالیت خود را آغاز و در گذر زمان اطلاعات ، تجهیزات و خدمات خود را به روز کرده ایم. برخورد صحیح پرسنل و احترام به مشتری ، ناوگان خودوریی کامل و مجهز ، استفاده از ابزارآلات ویژه و تعهد در رضایت مشتریان بخشی از اصول ماست.
تماس فوری
6LeA8EMmAAAAAKSNKMmfIC5Ppb0OUjx7D1NI4FvM